Indywidualne koncepcje

Firma WELTEC BIOPOWER przywiązuje pierwszoplanową wagę do tworzenia koncepcji dostosowanych do indywidualnych potrzeb, bowiem oprócz typów podłoża uwzględniamy uwarunkowania klimatyczne i infrastrukturalne, a także strategiczną orientację klienta. Optymalność dostosowania biogazowni do istniejących warunków wynika z naszego doświadczenia w zakresie ich wymiarowania, użycia materiałów oraz zastosowania konstrukcji segmentowej. O najwyższym poziomie kompetencji reprezentowanym przez inżynierów firmy WELTEC świadczy też wysoki udział własnych technologii oraz stosowanie rozwiązań służących uzdatnianiu podłoża i biometanu.

Nasze koncepcje instalacji obejmują następujące obszary:

Full Service

Oprócz inteligentnych koncepcji firma WELTEC zapewnia pełny serwis techniczny na całej długości łańcucha procesów, gdyż poczynając od projektowania poprzez budowę aż po oddanie do użytku, szkolenie operatorów, a następnie obsługę serwisową wspieramy naszych klientów we wszystkich obszarach. Dzięki tej filozofii udaje się zwłaszcza zapewniać techniczną i ekonomiczna sprawność urządzeń.

Także pod innym względem WELTEC okazuje się być kompetentnym partnerem, bowiem wespół z naszymi partnerami występujemy w roli generalnego wykonawcy i w razie potrzeby nawiążemy międzynarodowe kontakty służące pokryciu zapotrzebowania kapitałowego również Twojej firmy.

 

Długoletnie doświadczenie

Nasz sukces dokumentuje ponad 300 biogazowni zbudowanych przez WELTEC na całym świecie. Każda z realizacji stawia przed nami zróżnicowane zadania, inny jest też za każdym razem skład materiałów dostarczonych na miejsce budowy.

Back to top of page